1580166000 vs 1434232800 page:serwis
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Czyste wnętrze.

Często kierowcy tracą dużo czasu na staranne czyszczenie samochodu z zewnątrz, aby w ten sposób zapobiegać pojawieniu się rdzy i uszkodzeniom lakieru.

Pielęgnacja wnętrza jest często zaniedbywana z braku czasu. Jeżeli jednak lubisz siedzieć w czystym samochodzie i nie chcesz inwestować dużo czasu w jego czyszczenie, poniższe rady pomogą Tobie szybciej przywrócić czystość we wnętrzu auta.

Czyszczenie części z tworzywa sztucznego i tablicy wskaźników
Zwilż czystą, nie pozostawiającą nitek szmatkę wodą i oczyść plastikowe części i tablicę wskaźników.

Jeżeli to nie wystarczy, użyj specjalnego, nie zawierającego rozpuszczalników środka do czyszczenia i pielęgnacji tworzywa sztucznego.

Uwaga: Nigdy nie czyść tablicy wskaźników i powierzchni modułów poduszek powietrznych sprayem do kokpitów i środkami czyszczącymi zawierającymi rozpuszczalniki. Środki takie powodują porowatość powierzchni. W przypadku zadziałania poduszki powietrznej odłamujące się części plastikowe mogą spowodować poważne obrażenia.

W przypadku mniejszych uszkodzeń zapytaj Twojego partnera Volkswagena o usługę "Clever Repair" - korzystne cenowo naprawy wielu rodzajów małych uszkodzeń Twojego Volkswagena.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530