1580166000 vs 1434232800 page:serwis
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Kompetencja, której możesz zaufać

Tutaj możesz się dowiedzieć, dlaczego Volkswagen rekomenduje oleje Castrol oraz jaki olej silnikowy jest odpowiedni dla Twojego Volkswagena. Dowiesz się także dlaczego poziom oleju musi być zawsze właściwy i dlaczego olej olejowi jest nierówny.

Volkswagen rekomenduje Castrol - od wielu lat pracujemy wspólnie dla Ciebie!

W ramach globalnego partnerstwa inżynierowie Volkswagena i Castrol wspólnie opracowują nowoczesne rozwiązania technologiczne i środki smarne, które idealnie dostosowane są do najnowocześniejszych konstrukcji silnikowych Volkswagena. Jednym z głównych celów współpracy jest podnoszenie wydajności i zwiększanie osiągów silnika przy jednoczesnym zapewnieniu oszczędności paliwa i obniżaniu poziomu emisji spalin. Wynikiem tego technologicznego partnerstwa są środki smarne Castrol, które spełniają najwyższe standardy i specyfikacje Volkswagena.

Aby zapewnić najwyższy poziom jakości i obsługi serwisowej, Volkswagen rekomenduje stosowanie olejów Castrol przez cały okres eksploatacji pojazdu.

Dlaczego tak ważny jest odpowiedni poziom oleju?

Wielu kierowców ryzykuje uszkodzenie silnika z powodu zbyt niskiego poziomu oleju. Przy dzisiejszych wydłużonych okresach między wymianami oleju, niezbędna jest regularna kontrola poziomu oleju. Zbyt niski poziom oleju lub niewłaściwy olej może spowodować uszkodzenie silnika. Spadek odpowiedniego ciśnienia oleju z powodu jego zbyt niskiego poziomu może prowadzić do całkowitego uszkodzenia silnika.
Warto zabezpieczyć się na taką ewentualność i wozić ze sobą zawsze litr oleju na dolewkę. Zawsze należy uzupełniać poziom oleju tym samym produktem, który znajduje się w silniku. Volkswagen rekomenduje olej Castrol EDGE Professional Longlife III.

Castrol EDGE Professional Longlife III - olej silnikowy rekomendowany przez Volkswagena.

Castrol EDGE Professional Longlife III z adaptacyjną technologią Fluid Strenght Technology to olej silnikowy opracowany specjalnie dla  silników Volkswagena. Wyjątkowe właściwości oleju redukują kontakt pomiędzy metalowymi częściami silnika w szerokim zakresie prędkości obrotowych i nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach jazdy obniża tarcie i zapewnia jego maksymalną wydajność i osiągi.
Oryginalny olej Castrol Edge Professional Longlife III opracowany został w technologii podwójnej filtracji, która zapewnia wyjątkową czystość oleju; oraz posiada fluorescencyjne zabarwienie widoczne w świetle UV.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530