1580166000 vs 1434232800 page:serwis
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Wartości.

Volkswagen to ponadczasowe wartości, z których nadrzędną jest zadowolenie Klienta. Wybierając naszą markę, zyskujesz najlepszej jakości samochody i niezawodność. Jesteśmy prekursorami wielu technicznych rozwiązań i liderami innowacyjnych technologii. Dlatego nasza marka to prestiż dla Twojej firmy.

Najważniejsza dla nas jest myśl o tym, że dajemy ludziom radość z bezpiecznej i komfortowej jazdy. W pełni dopracowana technika, najlepsze osiągi, świetny design to również kwestie, które są dla nas istotne w codziennych dążeniach do ideału.

Volkswagen to:

  • Bezawaryjność - nasze samochody długo zachowują sprawność i pozwalają ograniczyć koszty napraw.
  • Bezpieczeństwo - nieustannie testujemy nasze modele pod względem bezpieczeństwa. Rozwiązania i systemy, które mają na nie wpływać, sprawdzają się wzorowo nawet w najtrudniejszych sytuacjach.
  • Jakość - każdy element w naszych autach jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Jesteśmy perfekcjonistami.
  • Ekonomia - nieustannie pracujemy nad obniżeniem kosztów użytkowania naszych samochodów, ograniczając spalanie. Dzięki temu Twoja firma może ograniczać swoje koszty.
  • Ekologia - wciąż staramy się niwelować szkodliwy wpływ naszych samochodów na środowisko. Wszystko po to, by obniżać nie tylko Twoje koszty eksploatacji, ale też minimalizować cenę, jaką płaci nasza planeta za nasz komfort.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530