1580166000 vs 1434232800 page:serwis
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Niezawodność.

W marce Volkswagen na każdym kroku dbamy o niezawodność naszych produktów. Właśnie dlatego logo Volkswagena symbolizuje zawsze najlepszą jakość. Miliony Klientów na całym świecie nie mogą się mylić, a odzwierciedleniem ich zaufania jest utrzymująca się od lat pozycja lidera marki na rynku motoryzacyjnym.

Bezawaryjność i niezawodność to atuty, które są wyjątkowo istotne w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa, gdyż pozwalają sprawnie działać bez generowania kosztów napraw.

Potwierdzeniem niezawodności samochodów Volkswagena są przyznawane im liczne tytuły (m.in. Car of the Year) i obecność w wielu specjalistycznych zestawieniach. W 2013 roku niemiecka organizacja TÜV opublikowała najnowszy raport dotyczący bezawaryjności samochodów. Raport powstał na podstawie wyników okresowych przeglądów przeprowadzanych w stacjach tej organizacji przez ostatnie 12 miesięcy. O rezultacie, jaki osiągnął dany model, decyduje liczba wykrytych awarii oraz usterek, które mają istotny wpływ na bezpieczeństwo kierowcy bądź innych uczestników ruchu. Wśród aut 2-3-letnich najmniej awaryjny okazał się Volkswagen Polo, który uzyskał wynik 2,2%.
DEKRA swój coroczny raport awaryjności przygotowuje na podstawie danych ze szczegółowych ocen 15 milionów pojazdów z ośmiu klas. Dodatkowo dzieli je na trzy grupy przebiegu - do 50 tys. km, od 50 tys. do 100 tys. km oraz między 100 tys. a 150 tys. km. Badania uwzględniają typowe problemy występujące w autach, np. korozja układu wydechowego, luz zawieszenia kół itp. W tym roku Volkswagen Crafter zajął pierwsze miejsce w klasie auta dostawcze. W poprzednich latach na podium znalazły się takie modele jak Volkswagen Passat, Jetta i Golf VI.

Przyznane noty w zestawieniach są dla nas odzwierciedleniem sensu naszej pracy i starań, żeby pozostać wiodącą marką samochodową, odpowiadającą najbardziej wygórowanym potrzebom Klientów.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530