1582844400 vs 1434232800 page:serwis
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 922

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 922

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 924
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Aktualności:
Promocje serwisowe

Kontakt:
Dział Serwisu

Usługa przechowywania kół

Dwa razy w roku trzeba zmieniać opony - nasza usługa przechowywania kół znacznie to ułatwi! Będziemy przechowywać Twoje koła w odpowiednich warunkach, w suchym i ciemnym miejscu. Na życzenie sprawdzimy bieżnik i wyważymy koła. Możesz być pewien, że koła będą dobrze przygotowane do nowego sezonu. I będziesz miał więcej miejsca w swoim garażu lub piwnicy.

Wygodnie i niedrogo
Przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń do montażu szybko nałożymy opony na koła. Naturalnie wyważymy je także, abyś mógł cieszyć się najwyższym komfortem jazdy.
Twój partner Volkswagena zaoferuje Tobie konkurencyjną cenę na te usługi, na życzenie także na usługę czyszczenia kół.

Twój specjalista od opon i kół
Twój partner Volkswagena chętnie doradzi Tobie w kwestii wyboru właściwych opon. Przygotuje atrakcyjne oferty na wysokiej klasy markowe opony i prawidłowo nałoży je na koła. Znajdziesz u nas także szeroki wybór obręczy i kompletnych kół z oferty Oryginalnych akcesoriów Volkswagen w wybranej przez siebie stylistyce.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530