Volkswagen Poznań

Porsche Krańcowa

Volkswagen dla Zawodowców

Małe kroki są początkiem wielkich działań.

Każde Wasze działanie to służba, a dla nas - komfort i bezpieczeństwo.
Dziękujemy!

Teraz to my.
Chcemy odwdzięczyć się Wam.

Zapytaj o ofertę
seniorzy emeryci

seniorzy
emeryci

architekci

architekci

farmaceuci

farmaceuci

lekarze

lekarze

nauczyciele/wykładowcy

nauczyciele
wykładowcy

służby mundurowe

służby
mundurowe

duchowni

duchowni

pielęgniarki położne

pielęgniarki
położne

ratownicy medyczni

ratownicy
medyczni

górnicy

górnicy

rolnicy

rolnicy

prawnicy

prawnicy

Uzupełnij dane, a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń