1579906800 vs 1434232800 page:oferty-specjalne
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/
Nowy T-Cross

Wszechstronny jak Ty.

Cara Delevingne jest aktorką i modelką, gra na perkusji, uprawia boks i surfing oraz zajmuje się fotografią. Krótko mówiąc – jest niezwykle wszechstronna. Taki sam jest nowy T-Cross, który dzięki wyjątkowemu połączeniu różnorodności wnętrza, kompaktowych wymiarów i typowej dla crossoverów stylistyki zawsze dostosowuje się do Ciebie: niezależnie od tego, kim jesteś i czym się zajmujesz.

Wszechstronny crossover dostosowany
do Twoich potrzeb

Nowy T-Cross jest absolutnie wszechstronny: imponuje nie tylko swoim charakterystycznym i dynamicznym wyglądem, ale także elastycznością. Dzięki pomysłowej konstrukcji oferuje więcej swobody - dla spontanicznych aktywności, dłuższych podróży lub życia pełnego codziennych wyzwań.


Wszechstronny crossover dostosowany

Chcesz poznać lepiej Nowego T-Crossa?

Odpowiemy na Twoje pytania, umówimy jazdę próbną lub przedstawimy ofertę.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń

Codzienność może być wyjątkowa.

Pełen talentów: nowy T-Cross inspiruje do odkrycia wszystkich swoich twarzy. Dzięki stylistyce crossovera i możliwościom personalizacji z łatwością dopasuje się do charakteru swojego kierowcy. Z kolei funkcjonalne rozwiązania i kompaktowe rozmiary sprawiają, że stawi czoła wszystkim wyzwaniom miejskiej dżungli. Podsumowując: będzie doskonałym towarzyszem każdej aktywności.

Wszechstronny crossover dostosowany

Nadwozie

Wyrazisty wygląd i stylistyka kompaktowego crossovera

Nowy T-Cross jest idealnym połączeniem nowoczesnego, atrakcyjnego designu z dynamicznym, miejskim charakterem: długa maska silnika i szeroka osłona chłodnicy nadają jego nadwoziu niepowtarzalnego wyrazu. To wszechstronne auto wszędzie prezentuje się doskonale: w mieście, w terenie, w codziennym życiu i niecodziennych sytuacjach.

Nadwozie
Nadwozie
Nadwozie
< >
Wszechstronny crossover dostosowany
 

R-Line

Dynamiczny jak Ty! Twój nowy T-Cross
 

Opcjonalny pakiet R-Line doda Twojemu T-Crossowi sportowego charakteru. Elementy w typowej stylistyce R-Line zaakcentują jego dynamiczną linię, a stylowe detale wyposażenia wnętrza stworzą spójny całościowy obraz.

Wszechstronny crossover dostosowany
 

R-Line Exterieur

Zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz sportowy charakter!

Wyposażenie R-Line Exterieur T-Crossa zachwyca sportowo-dynamicznymi elementami stylistycznymi, takimi jak typowa dla R-Line osłona chłodnicy oraz specyficzny przedni i tylny zderzak.

Pakiety stylistyczne

Nowy T-Cross może się zmieniać jak żaden inny samochód. Z opcjonalnymi pakietami stylistycznymi Black, Energetic Orange i Bamboo Garden w linii wyposażenia Life możesz nadać mu niepowtarzalny wygląd i uczynić z niego prawdziwą ikonę stylu.

Pakiet stylistyczny Energetic Orange

Pakiet stylistyczny Energetic Orange

Dopasuj wnętrze do swojego gustu

Opcjonalny pakiet stylistyczny Energetic Orange przyciąga spojrzenia. Udane połączenie kolorów aplikacji: szarego i Energetic Orange sprawia, że T-Cross w tej wersji z powodzeniem wyznacza nowe trendy w stylistyce crossoverów.

Wszechstronny crossover dostosowany
 

Pakiet stylistyczny Black

Wnętrze dokładnie takie, jak lubisz!

Lubisz proste kolory i sportowy styl? Jeśli tak, to opcjonalny pakiet stylistyczny Black będzie doskonale do Ciebie pasował. Z takimi akcentami, jak błyszczące czarne lub szare aplikacje, każda podróż w Twoim T-Crossie pozostawi po sobie niezapomniane wspomnienia.

Wszechstronny crossover dostosowany
 

Pakiet stylistyczny Bamboo Garden

Nadaj wnętrzu niepowtarzalny styl

Odpowiednie zestawienie kolorów potrafi zdziałać cuda – przykładem mogą być kolorowe akcenty wewnątrz nowego T-Crossa. Na życzenie środkowa część siedzeń i boki mogą być utrzymane w kolorze turkusowym, pomarańczowym i szarym Platinum, a eleganckie aplikacje dekoracyjne w kolorze czarnym i szarym bez wątpienia wywołają Twój zachwyt.

Nie lubisz się dopasowywać?
Nowy T-Cross dopasuje się do Ciebie

Dopasuj nowego T-Crossa do swoich wyobrażeń i wybierz jedną z linii wyposażenia: T-Cross, Life lub Style. Niezależnie, którą z nich wybierzesz, każda spełni Twoje wymagania dotyczące jakości i komfortu.

Komfort, który widać i czuć.

Style

Komfort, który widać i czuć.

Nowy T-Cross w wersji wyposażenia Style oferuje wysoki poziom komfortu oraz wiele atrakcyjnych elementów seryjnych, takich jak reflektory LED, komfortowe siedzenia sportowe oraz 17-calowe obręcze ze stopu metali lekkich.

Life

Wsiądź i poczuj się dobrze

Linia wyposażenia Life sprawi, że natychmiast poczujesz się dobrze we wnętrzu nowego T-Crossa. Obejmuje ona klimatyzację, dużą podłogę w bagażniku, kierownicę multifunkcyjną oraz wyświetlacz wielofunkcyjny Plus, dzięki którym każda podróż będzie przyjemnym doświadczeniem.

Wsiądź i poczuj się dobrze
Komfort, który widać i czuć.

T-Cross

Zachwyt w standardzie.

Już w podstawowej wersji wyposażenia T-Cross spełnia większość wymagań. Wiele elementów wyposażenia, takich jak przesuwna tylna kanapa, seryjne radio Composition Colour, system utrzymania pasa ruchu Lane Assist oraz system wzywania pomocy eCall, podnosi komfort i bezpieczeństwo każdej podróży.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530