1469656800 vs 1434232800 page:kontakt
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena Mądrzak-Kruszona

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Maurycy Kośmicki

Maurycy Kośmicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 45
tel. kom.: 797 975 546

maurycy.kosmicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Nasz zespół

Porsche Krańcowa
ul. Krańcowa 40/42
61-037 Poznań

tel.: 61 650 15 55
fax: 61 650 16 00
e-mail: vw.krancowa@porscheinterauto.pl

Zarząd

Roman Cerba
Dyrektor Salonu

tel.: 61 650 05 20
tel. kom.: 606 792 003

roman.cerba@porscheinterauto.pl

Recepcja

Agata Lipska
Recepcja

tel.: 61 650 15 55

agata.lipska@porscheinterauto.pl

Izabela Stengert
Recepcja

tel.: 61 650 15 55

izabela.stengert@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Janusz Reflandowski
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 20
tel. kom.: 606 792 010

janusz.reflandowski@porscheinterauto.pl

Dorota Wszędybył
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 728 818 292

dorota.wszedybyl@porscheinterauto.pl

Piotr Nowicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl

Maurycy Kośmicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 45
tel. kom.: 797 975 546

maurycy.kosmicki@porscheinterauto.pl

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Marcin Kaus
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 22
tel. kom.: 606 819 875

marcin.kaus@porscheinterauto.pl

Jacek Zaborowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 27
tel. kom.: 882 037 394

jacek.zaborowski@porscheinterauto.pl

Magdalena Nowotna
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: +48 61 650 15 48
tel. kom.: +48 728 820 217

magdalena.nowotna@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Michał Stachowiak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej
Audi, Volkswagen, Skoda

tel.: 61 846 01 45
tel. kom.: 696 057 967

michal.stachowiak@porscheinterauto.pl

Cezary Świder
Sprzedawca Flotowy Volkswagen
Osobowe i Użytkowe

tel. kom.: 692 766 009

cezary.swider@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Łukasz Ignasiak
Kierownik Działu Samochodów Używanych

tel.: 61 846 01 29
tel. kom.: 662 056 124

lukasz.ignasiak@porscheinterauto.pl

Andrzej Wielgosz
Specjalista ds. Sprzedaży
Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 606 864 732

andrzej.wielgosz@porscheinterauto.pl

Marcin Pieczyński
Specjalista ds. Sprzedaży
Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 606 792 004

marcin.pieczynski@porscheinterauto.pl

Miłosz Tomczak
Specjalista ds. Sprzedaży
Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 608 007 538

milosz.tomczak@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Patryk Jaskuła
Kierownik Działu Serwisu Volkswagen

tel.: 61 650 15 31

patryk.jaskula@porscheinterauto.pl

Honorata Meller
Asystentka Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 30

honorata.meller@porscheinterauto.pl

Ewelina Budysz
Asystentka Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 30

ewelina.budysz@porscheinterauto.pl

Radosław Majstruk
Doradca Działu Serwisu

tel.: +48 61 650 05 32

radoslaw.majstruk@porscheinterauto.pl

Tomasz Boguszewski
Doradca Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 32

tomasz.boguszewski@porscheinterauto.pl

Michał Jaworski
Doradca Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 31

michal.jaworski@porscheinterauto.pl

Sonia Majewska
Doradca Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 33

sonia.majewska@porscheinterauto.pl

Bartosz Żarna
Doradca Działu Serwisu / Specjalista
ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel.: 61 650 15 39

bartosz.zarna@porscheinterauto.pl

Piotr Nowak
Doradca Działu Serwisu ds. Klientów flotowych

tel.: +48 61 650 15 39

piotr.nowak@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Patryk Horner
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35

patryk.horner@porscheinterauto.pl

Maciej Gądecki
Specjalista d/s obsługi Kientów NORA

tel.: 61 650 15 36

maciej.gadecki@porscheinterauto.pl

Rafał Kijanowski
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35-36

rafal.kijanowski@porscheinterauto.pl

Paweł Dymnicki
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36

pawel.dymnicki@porscheinterauto.pl

Łukasz Walczak
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35-36

lukasz.walczak@porscheinterauto.pl

Jacek Środa
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36

jacek.sroda@porscheinterauto.pl

Marcin Błażak
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35-36

marcin.blazak@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Katarzyna Dziubała
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 28

katarzyna.dziubala@porscheinterauto.pl

Monika Bieńkowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 28

monika.bienkowska@porscheinterauto.pl

Dział marketingu i PR

Konrad Mielewczyk
Koordynator ds. Marketingu
Oddziału Poznań

www.porschepoznan.pl
www.porschekrancowa.pl
www.porschesuchylas.pl
www.porscheobornicka.pl