1487545200 vs 1434232800 page:kontakt
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena Mądrzak-Kruszona

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Maurycy Kośmicki

Maurycy Kośmicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 45
tel. kom.: 797 975 546

maurycy.kosmicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Nasz zespół

Porsche Krańcowa
ul. Krańcowa 40/42
61-037 Poznań

tel.: 61 650 15 55
fax: 61 650 16 00
e-mail: vw.krancowa@porscheinterauto.pl

Zarząd

Roman Cerba
Dyrektor Salonu

tel.: 61 650 05 20
tel. kom.: 606 792 003

roman.cerba@porscheinterauto.pl

Recepcja

Małgorzata Król
Recepcja

tel.: 61 650 15 55

malgorzata.krol@porscheinterauto.pl

Izabela Stengert
Recepcja

tel.: 61 650 15 55

izabela.stengert@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Janusz Reflandowski
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 20
tel. kom.: 606 792 010

janusz.reflandowski@porscheinterauto.pl

Dorota Wszędybył
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 728 818 292

dorota.wszedybyl@porscheinterauto.pl

Renata Stefaniak
Specjalista ds. sprzedaży

tel.: 61 650 15 29
tel. kom.: 696 427 276

renata.stefaniak@porscheinterauto.pl

Piotr Nowicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl

Maurycy Kośmicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 45
tel. kom.: 797 975 546

maurycy.kosmicki@porscheinterauto.pl

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Marcin Kaus
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 22
tel. kom.: 606 819 875

marcin.kaus@porscheinterauto.pl

Magdalena Nowotna
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: +48 61 650 15 48
tel. kom.: +48 728 820 217

magdalena.nowotna@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Michał Stachowiak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej
Audi, Volkswagen, Skoda

tel.: 61 846 01 45
tel. kom.: 696 057 967

michal.stachowiak@porscheinterauto.pl

Cezary Świder
Sprzedawca Flotowy Volkswagen
Osobowe i Użytkowe

tel. kom.: 692 766 009

cezary.swider@porscheinterauto.pl

Marek Kaźmierczak
Sprzedawca Flotowy
Volkswagen Osobowe

tel. kom.: +48 882 015 149

marek.kazmierczak@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Bartosz Frukowski
Kierownik Działu Samochodów Używanych

tel.: 61 846 01 29
tel. kom.: 61 846 01 29

bartosz.frukowski@porscheinterauto.pl

Andrzej Wielgosz
Specjalista ds. Sprzedaży
Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 606 864 732

andrzej.wielgosz@porscheinterauto.pl

Miłosz Tomczak
Specjalista ds. Sprzedaży
Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 608 007 538

milosz.tomczak@porscheinterauto.pl

Marcin Gralewski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26

marcin.gralewski@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Patryk Jaskuła
Kierownik Działu Serwisu Volkswagen

tel.: 61 650 15 31

patryk.jaskula@porscheinterauto.pl

Ewelina Budysz
Asystentka Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 30

ewelina.budysz@porscheinterauto.pl

Honorata Meller
Asystentka Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 30

honorata.meller@porscheinterauto.pl

Igor Zalewski
Asystent Doradcy Działu Serwisu
ds. Floty Volkswagen Group Polska

tel.: +48 61 650 15 34
tel. kom.: +48 606 792 002

igor.zalewski@porscheinterauto.pl

Jakub Tomaszewski
Specjalista ds. gwarancji PIA Polska

tel.: +48 61 650 15 34

jakub.tomaszewski@porscheinterauto.pl

Radosław Majstruk
Doradca Działu Serwisu

tel.: +48 61 650 05 32

radoslaw.majstruk@porscheinterauto.pl

Tomasz Boguszewski
Doradca Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 32

tomasz.boguszewski@porscheinterauto.pl

Michał Jaworski
Doradca Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 31

michal.jaworski@porscheinterauto.pl

Sonia Majewska
Doradca Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 33

sonia.majewska@porscheinterauto.pl

Bartosz Żarna
Doradca Działu Serwisu / Specjalista
ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel.: 61 650 15 39

bartosz.zarna@porscheinterauto.pl

Piotr Nowak
Doradca Działu Serwisu ds. Klientów flotowych

tel.: +48 61 650 15 39

piotr.nowak@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Patryk Horner
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35

patryk.horner@porscheinterauto.pl

Łukasz Walczak
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35-36

lukasz.walczak@porscheinterauto.pl

Marcin Błażak
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35-36

marcin.blazak@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Katarzyna Dziubała
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 28

katarzyna.dziubala@porscheinterauto.pl

Monika Bieńkowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 28

monika.bienkowska@porscheinterauto.pl

Dział marketingu i PR

Konrad Mielewczyk
Koordynator ds. Marketingu
Oddziału Poznań

tel.: 61 84 911 30
tel. kom.: 668 859 336

konrad.mielewczyk@porscheinterauto.pl

Natalia Tomaśko
Specjalista ds. Marketingu

natalia.tomasko@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu