1574377200 vs 1434232800 page:kontakt
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Nasz zespół

Porsche Krańcowa
ul. Krańcowa 40/42
61-037 Poznań

tel.: 61 650 15 55
tel. serwisowy: 694 001 530
fax: 61 650 16 00
e-mail: vw.krancowa@porscheinterauto.pl

Dyrekcja

Artur Fingerholc
Dyrektor Salonu

tel.: 61 650 15 55
artur.fingerholc@porscheinterauto.pl

Recepcja

Joanna Woźniak
Recepcja

tel.: 61 650 15 55
joanna.wozniak@porscheinterauto.pl

Karolina Kubanek
Recepcja

tel.: 61 650 15 55
karolina.kubanek@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Kierownik Sprzedaży

tel.: 61 650 15 55
magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl

Kamil Kokonowski
Asystent Sprzedaży

kamil.kokonowski@porscheinterauto.pl

Angelika Dębowiak
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 55
tel. kom.: 532 742 497
angelika.debowiak@porscheinterauto.pl

Dorota Wszędybył
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 728 818 292
dorota.wszedybyl@porscheinterauto.pl

Marcin Kaus
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 22
tel. kom.: 606 819 875
marcin.kaus@porscheinterauto.pl

Magdalena Nowotna
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 48
tel. kom.: 728 820 217
magdalena.nowotna@porscheinterauto.pl

Jan Waligóra
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 45
tel. kom.: 797 975 546 
jan.waligora@porscheinterauto.pl 

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545
mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Marcin Spychała
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom.: 532 794 543
marcin.spychala@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Bartosz Frukowski
Kierownik Działu Samochodów Używanych

tel.: 61 846 01 29
tel. kom.: 512 780 259
bartosz.frukowski@porscheinterauto.pl

Paweł Siudziński
Sprzedawca samochodów używanych - koordynator

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 662 265 926
pawel.siudzinski@porscheinterauto.pl

Jakub Szturma
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 606 864 732
jakub.szturma@porscheinterauto.pl

Piotr Gołębiowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 600 885 825
piotr.golebiowski@porscheinterauto.pl

Damian Ślesiński
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 735 138 793
damian.slesinski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Michał Tomczak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 846 01 45
tel. kom.: 694 412 855
michal.tomczak@porscheinterauto.pl

Cezary Świder
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 692 766 009
cezary.swider@porscheinterauto.pl

Łukasz Jesionkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 882 015 149
lukasz.jesionkowski@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Adam Organiściak
Kierownik Serwisu

tel.: 61 650 15 30
adam.organisciak@porscheinterauto.pl

Dorota Szczepańska
Asystentka Serwisu

tel.: 61 650 15 30
dorota.szczepanska@porscheinterauto.pl

Aleksandra Pacyna
Asystentka Serwisu

tel.: 61 650 15 30
aleksandra.pacyna@porscheinterauto.pl

Weronika Nowak
Asystentka Serwisu

tel.: 61 650 15 30
weronika.nowak@porscheinterauto.pl

Igor Zalewski
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 15 05
tel. kom.: 606 792 002
igor.zalewski@porscheinterauto.pl

Adam Ratajczyk
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 15 30
adam.ratajczyk@porscheinterauto.pl

Michał Jaworski
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 15 31
michal.jaworski@porscheinterauto.pl

Andrzej Jarząbek
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 15 30
andrzej.jarzabek@porscheinterauto.pl

Tomasz Boguszewski
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 61 650 15 32
tomasz.boguszewski@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Szymon Stachowski
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 61 650 15 39
tel. kom.: 662 056 125
szymon.stachowski@porscheinterauto.pl

Natalia Ratajczyk
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 61 650 15 39
tel. kom.: 694 001 742
natalia.ratajczyk@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Piotr Matias
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35
piotr.matias@porscheinterauto.pl

Mateusz Kusik
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
mateusz.kusik@porscheinterauto.pl

Maciej Krzysztof
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
maciej.krzysztof@porscheinterauto.pl

Dawid Fiałkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
dawid.fialkowski@porscheinterauto.pl

Mateusz Jankowski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
mateusz.jankowski@porscheinterauto.pl

Tomasz Szymański
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
tomasz.szymanski@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Wioletta Świątek
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 38
wioletta.swiatek@porscheinterauto.pl

Katarzyna Dziubała
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 28
katarzyna.dziubala@porscheinterauto.pl

Patrycja Mirzyńska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

patrycja.mirzynska@porscheinterauto.pl

Pamela Stano
Specjalista ds. Ubezpieczeń

pamela.stano@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Natalia Tomaśko
Specjalista ds. Marketingu

natalia.tomasko@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530