Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena Mądrzak-Kruszona

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Maurycy Kośmicki

Maurycy Kośmicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 45
tel. kom.: 797 975 546

maurycy.kosmicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Nasz zespół

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Janusz Reflandowski
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 20
tel. kom.: 606 792 010

janusz.reflandowski@porscheinterauto.pl

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl

Piotr Nowicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl

Maurycy Kośmicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 45
tel. kom.: 797 975 546

maurycy.kosmicki@porscheinterauto.pl

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Tomasz Pruss
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 48
tel. kom.: 662 056 094

tomasz.pruss@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Użytkowych

Roman Cerba
Dyrektor Salonu

tel.: 61 650 05 20
tel. kom.: 606 792 003

roman.cerba@porscheinterauto.pl

Jakub Gałęzewski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 05 22
tel. kom.: 606 792 007

jakub.galezewski@porscheinterauto.pl

Paweł Brelański
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 05 23
tel. kom.: 600 471 680

pawel.brelanski@porscheinterauto.pl

Bartosz Gozdur
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 05 24
tel. kom.: 664 739 394

bartosz.gozdur@porscheinterauto.pl

Michał Święs
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 05 21
tel. kom.: 606 792 008

michal.swies@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Michał Stachowiak
Kierownik Działu Sprzedaży
Flotowej w Poznaniu

tel. kom.: 696 057 967

michal.stachowiak@porscheinterauto.pl

Rafał Polaszek
Specjalista ds. Floty VW

tel. kom.: 798 959 570

rafal.polaszek@porscheinterauto.pl

Cezary Świder
Specjalista ds. Floty VW

tel. kom.: 692 766 009

cezary.swider@porscheinterauto.pl

Robert Kandulski
Specjalista ds. Floty VW

tel. kom.: 512 780 344

robert.kandulski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Marcin Pieczyński
Specjalista ds. Sprzedaży / sam. używane

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 606 792 004

marcin.pieczynski@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Patryk Jaskuła
Kierownik Działu Serwisu VW

tel.: 61 650 15 31-32

patryk.jaskula@porscheinterauto.pl

Ewelina Budysz
Asystentka Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 30

ewelina.budysz@porscheinterauto.pl

Honorata Meller
Asystentka Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 30

honorata.meller@porscheinterauto.pl

Tomasz Boguszewski
Doradca Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 32

tomasz.boguszewski@porscheinterauto.pl

Piotr Skucz
Doradca Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 31

piotr.skucz@porscheinterauto.pl

Sonia Majewska
Doradca Działu Serwisu

tel.: 61 650 15 33

sonia.majewska@porscheinterauto.pl

Marcin Kaus
Doradca Działu Serwisu
ds. Klientów Flotowych

tel.: 61 650 15 34

marcin.kaus@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Patryk Horner
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35

patryk.horner@porscheinterauto.pl

Maciej Gądecki
Specjalista d/s obsługi Kientów NORA

tel.: 61 650 15 35-36

maciej.gadecki@porscheinterauto.pl

Rafał Kijanowski
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35-36

rafal.kijanowski@porscheinterauto.pl

Paweł Dymnicki
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35-36

pawel.dymnicki@porscheinterauto.pl

Łukasz Walczak
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35-36

lukasz.walczak@porscheinterauto.pl

Wiesław Śramkowski
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35-36

wieslaw.sramkowski@porscheinterauto.pl

Marcin Błażak
Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35-36

marcin.blazak@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Katarzyna Dziubała
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 28

katarzyna.dziubala@porscheinterauto.pl

Monika Bieńkowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 28

monika.bienkowska@porscheinterauto.pl

Dział Marketingu

Konrad Mielewczyk
Koordynator ds. Marketingu

konrad.mielewczyk@porscheinterauto.pl