1511564400 vs 1434232800 page:kontakt
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena Mądrzak-Kruszona

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Maurycy Kośmicki

Maurycy Kośmicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 45
tel. kom.: 797 975 546

maurycy.kosmicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Nasz zespół

Porsche Krańcowa
ul. Krańcowa 40/42
61-037 Poznań

tel.: 61 650 15 55
fax: 61 650 16 00
e-mail: vw.krancowa@porscheinterauto.pl

Zarząd

Robert Daraż
Dyrektor Salonu

tel.: 61 650 15 55
robert.daraz@porscheinterauto.pl

Recepcja

Izabela Stengert
Recepcjonistka

tel.: 61 650 15 55
izabela.stengert@porscheinterauto.pl

Agnieszka Burewicz
Recepcjonistka

tel.: 61 650 15 55
agnieszka.burewicz@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Piotr Nowicki
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197
piotr.nowicki@porscheinterauto.pl

Marcin Kaus
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 61 650 15 22
tel. kom.: 606 819 875
marcin.kaus@porscheinterauto.pl

Maurycy Kośmicki
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 61 650 15 45
tel. kom.: 797 975 546
maurycy.kosmicki@porscheinterauto.pl

Magdalena Nowotna
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 61 650 15 48
tel. kom.: 728 820 217
magdalena.nowotna@porscheinterauto.pl

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545
mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Dorota Wszędybył
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 728 818 292
dorota.wszedybyl@porscheinterauto.pl

Renata Stefaniak
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 61 650 15 29
tel. kom.: 696 427 276
renata.stefaniak@porscheinterauto.pl

Krystian Gierczyński
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel. kom.: 882 037 394
krystian.gierczynski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Michał Stachowiak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 846 01 45
tel. kom.: 696 057 967
michal.stachowiak@porscheinterauto.pl

Cezary Świder
Sprzedawca Flotowy

tel. kom.: 692 766 009
cezary.swider@porscheinterauto.pl

Łukasz Jesionkowski
Sprzedawca Flotowy

tel. kom.: 882 015 149
lukasz.jesionkowski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Bartosz Frukowski
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: 512 780 259
bartosz.frukowski@porscheinterauto.pl

Miłosz Tomczak
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 608 007 538
milosz.tomczak@porscheinterauto.pl

Roman Karabasz
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 606 792 004
roman.karabasz@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Bartosz Żarna
Kierownik Serwisu

tel.: 61 650 15 39
bartosz.zarna@porscheinterauto.pl

Katarzyna Hicka
Asystentka Serwisu

tel.: 61 650 15 30
katarzyna.hicka@porscheinterauto.pl

Honorata Meller
Asystentka Serwisu

tel.: 61 650 15 30
honorata.meller@porscheinterauto.pl

Igor Zalewski
Asystent Serwisowy

tel.: 61 650 15 34
tel. kom.: 606 792 002
igor.zalewski@porscheinterauto.pl

Aleksandra Pacyna
Asystentka Serwisu

tel.: 61 650 15 30
aleksandra.pacyna@porscheinterauto.pl

Tomasz Boguszewski
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 15 32
tomasz.boguszewski@porscheinterauto.pl

Michał Jaworski
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 15 31
michal.jaworski@porscheinterauto.pl

Sonia Majewska
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 15 33
sonia.majewska@porscheinterauto.pl

Radosław Majstruk
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 05 32
radoslaw.majstruk@porscheinterauto.pl

Jakub Tomaszewski
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 61 650 15 34
jakub.tomaszewski@porscheinterauto.pl

Ewelina Budysz
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 15 34
tel. kom.: 606 792 002
ewelina.budysz@porscheinterauto.pl

Dział Blacharsko-Lakierniczy

Bartosz Żarna
Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: 61 650 15 39
bartosz.zarna@porscheinterauto.pl

Szymon Stachowski
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 61 650 15 39
szymon.stachowski@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Piotr Matias
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35
piotr.matias@porscheinterauto.pl

Marcin Błażak
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
marcin.blazak@porscheinterauto.pl

Mateusz Kusik
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
mateusz.kusik@porscheinterauto.pl

Daniel Kryszczak
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
daniel.kryszczak@porscheinterauto.pl

Grzegorz Nowak
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
grzegorz.nowak@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Monika Bieńkowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 28
monika.bienkowska@porscheinterauto.pl

Katarzyna Dziubała
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 28
katarzyna.dziubala@porscheinterauto.pl

Dział marketingu i PR

Konrad Mielewczyk
Koordynator ds. Marketingu

konrad.mielewczyk@porscheinterauto.pl

Natalia Tomaśko
Specjalista ds. Marketingu

natalia.tomasko@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu