1542322800 vs 1434232800 page:kontakt
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Magdalena Mądrzak-Kruszona

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 606 792 005

magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl
Piotr Nowicki

Piotr Nowicki
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 61 650 15 23
tel. kom.: 692 455 197

piotr.nowicki@porscheinterauto.pl
Maurycy Kośmicki

Maurycy Kośmicki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 45
tel. kom.: 797 975 546

maurycy.kosmicki@porscheinterauto.pl
Mariusz Piórkowski

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545

mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Nasz zespół

Porsche Krańcowa
ul. Krańcowa 40/42
61-037 Poznań

tel.: 61 650 15 55
tel. serwisowy: 694 001 530
fax: 61 650 16 00
e-mail: vw.krancowa@porscheinterauto.pl

Dyrekcja

Robert Daraż
Dyrektor Salonu

tel.: 61 650 15 55
robert.daraz@porscheinterauto.pl

Recepcja

Agnieszka Burewicz
Recepcja

tel.: 61 650 15 55
tel. serwisowy: 694 001 530
agnieszka.burewicz@porscheinterauto.pl

Joanna Woźniak
Recepcja

tel.: 61 650 15 55
tel. serwisowy: 694 001 530
joanna.wozniak@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Magdalena Mądrzak-Kruszona
Kierownik Sprzedaży

tel.: 61 650 16 22
tel. kom.: 606 792 005
magdalena.madrzak@porscheinterauto.pl

Marcin Kaus
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 22
tel. kom.: 606 819 875
marcin.kaus@porscheinterauto.pl

Magdalena Nowotna
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 48
tel. kom.: 728 820 217
magdalena.nowotna@porscheinterauto.pl

Mariusz Piórkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 25
tel. kom.: 797 975 545
mariusz.piorkowski@porscheinterauto.pl

Dorota Wszędybył
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 24
tel. kom.: 728 818 292
dorota.wszedybyl@porscheinterauto.pl

Krystian Gierczyński
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom.: 882 037 394
krystian.gierczynski@porscheinterauto.pl

Michał Kaźmierczak
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom.: 696 427 276
michal.kazmierczak@porscheinterauto.pl

Jan Waligóra
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 61 650 15 45
tel. kom.: 797 975 546 
jan.waligora@porscheinterauto.pl 

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Bartosz Frukowski
Kierownik Działu Samochodów Używanych

tel.: 61 846 01 29
tel. kom.: 512 780 259
bartosz.frukowski@porscheinterauto.pl

Miłosz Tomczak
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 608 007 538
milosz.tomczak@porscheinterauto.pl

Jakub Szturma
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 606 864 732
jakub.szturma@porscheinterauto.pl

Damian Ślesiński
Specjalista ds. Zakupów Samochodów Używanych

tel.: 61 650 15 26
tel. kom.: 735 138 793
damian.slesinski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Michał Tomczak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel.: 61 846 01 45
tel. kom.: 694 412 855
michal.tomczak@porscheinterauto.pl

Cezary Świder
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 692 766 009
cezary.swider@porscheinterauto.pl

Łukasz Jesionkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 882 015 149
lukasz.jesionkowski@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Bartosz Żarna
Kierownik Serwisu

bartosz.zarna@porscheinterauto.pl

Dorota Szczepańska
Asystentka Serwisu

tel.: 61 650 15 30
dorota.szczepanska@porscheinterauto.pl

Aleksandra Pacyna
Asystentka Serwisu

tel.: 61 650 15 30
aleksandra.pacyna@porscheinterauto.pl

Weronika Nowak
Asystentka Serwisu

tel.: 61 650 15 30
weronika.nowak@porscheinterauto.pl

Honorata Meller
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 15 05
tel. kom.: 606 861 130
honorata.meller@porscheinterauto.pl

Igor Zalewski
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 15 34
tel. kom.: 606 792 002
igor.zalewski@porscheinterauto.pl

Michał Jaworski
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 15 31
michal.jaworski@porscheinterauto.pl

Radosław Majstruk
Doradca Serwisowy

tel.: 61 650 05 32
tel. kom.: 694 400 123
radoslaw.majstruk@porscheinterauto.pl

Tomasz Boguszewski
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 61 650 15 32
tomasz.boguszewski@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Bartosz Żarna
Kierownik Działu Likwidacjii Szkód

bartosz.zarna@porscheinterauto.pl

Szymon Stachowski
Specjalista ds. Likwidacjii Szkód

tel.: 61 650 15 39
tel. kom.: 662 056 125
szymon.stachowski@porscheinterauto.pl

Natalia Ratajczyk
Specjalista ds. Likwidacjii Szkód

tel.: 61 650 15 39
tel. kom.: 694 001 742
natalia.ratajczyk@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Piotr Matias
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 35
piotr.matias@porscheinterauto.pl

Mateusz Kusik
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
mateusz.kusik@porscheinterauto.pl

Daniel Kryszczak
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
daniel.kryszczak@porscheinterauto.pl

Maciej Krzysztof
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
maciej.krzysztof@porscheinterauto.pl

Dawid Fiałkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
dawid.fialkowski@porscheinterauto.pl

Mateusz Jankowski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 61 650 15 36
mateusz.jankowski@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Monika Bieńkowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 28
monika.bienkowska@porscheinterauto.pl

Katarzyna Dziubała
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 61 650 15 28
katarzyna.dziubala@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Konrad Mielewczyk
Koordynator ds. Marketingu

konrad.mielewczyk@porscheinterauto.pl

Natalia Tomaśko
Specjalista ds. Marketingu

natalia.tomasko@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530