1580166000 vs 1434232800 page:dzial_czesci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Nasze know-howto Twoje bezpieczeństwo.

Nowoczesne samochody to tysiące idealnie współpracujących ze sobą elementów.
Od jakości i perfekcji wykonania każdego z nich zależy nasze bezpieczeństwo i osiągi samochodu.

Dlatego zużyte elementy wymieniajmy tylko na Oryginalne części Volkswagen®, spełniające najwyższe światowe normy. Oryginalne części Volkswagen® to stuprocentowa dokładność pasowania, najwyższa jakość wykonania i niezawodność. Dzięki temu będziemy jeździć długo i bezpiecznie, a nasz Volkswagen pozostanie Volkswagenem.

Obojętnie, jaką część będziesz potrzebował do swojego Volkswagena, Oryginalne części Volkswagen® są zawsze najszybciej tam, gdzie są potrzebne. Dba o to nasz 24-godzinny serwis dostaw. Z gwarancją na zaopatrzenie w części niezbędne do jazdy każdego modelu przez 15 lat po zakończeniu jego produkcji seryjnej pozostaniesz zawsze mobilny.

Wybierając części zamienne zaufaj kompetencji marki Volkswagen.

Zalety Oryginalnych części Volkswagen®

  • Najnowszy stan techniki
  • Najwyższy standard jakości
  • Bezkompromisowe bezpieczeństwo
  • Optymalna dokładność pasowania
  • Pełen asortyment ponad 180.000 oryginalnych części dla modeli Volkswagenów
  • Korzystny stosunek ceny do jakości
  • 2 lata gwarancji na wszystkie nowe Oryginalne części Volkswagen®

Zamknięte obiegi - aby straty były jak najmniejsze.

Wizerunek marki Volkswagen i zasady polityki dotyczącej ochrony środowiska koncernu Volkswagen jednoznacznie wyrażają swoją odpowiedzialność za człowieka i środowisko. Oraniczenie negatywnego wpływu na środowisko i ochrona naturalnych zasobów odgrywają ważną rolę także przy dystrybucji Oryginalnych części. Volkswagen oferuje swoim Partnerom i Klientom bogaty pakiet usług, począwszy od wskazówek dotyczących postępowania z substancjami niebezpiecznymi, a skończywszy na odbiorze sprzedawanych produktów i opakowań.

Oryginalna jakość zawsze we właściwym czasie i miejscu.

Aby nasi Klienci zawsze i wszędzie pozostawali mobilni, oferujemy nie tylko oryginalną jakość, lecz także utrzymujemy obejmującą cały świat sieć dystrybucyjną. W Polsce, Europie i na świecie zaopatrujemy kierowców prawie 70 milionów samochodów w ponad 24 miliony pozycji części rocznie. Zatem z Oryginalnymi częściami Volkswagen® jesteś zawsze bezpieczny - obojętnie gdzie się znajdujesz. W razie konieczności dostarczamy do naszych Partnerów wszystkie znajdujące się w magazynach oryginalne części w ciągu 24 godzin.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530