1553036400 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 861

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 861

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 863
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Wróć do Aktualności

2017-07-13

Znakomite półrocze Volkswagena w Polsce

Poznań – w pierwszym półroczu 2017 roku zarejestrowano w Polsce aż 24.482 nowych osobowych Volkswagenów, czyli o 4.093 więcej w porównaniu z analogicznym okresem minionego roku. Dzięki 20-procentowemu wzrostowi liczby rejestracji nowych aut udział w rynku marki Volkswagen zwiększył się i po 6 miesiącach 2017 r. wynosi 9,91 procenta. Tak wysoki wzrost liczby rejestracji nowych aut Volkswagena to zasługa gamy modelowej świetnie dopasowanej do potrzeb klientów, atrakcyjnego finansowania oraz usług takich jak ochrona pogwarancyjna Safe+ czy pakiety przeglądów, które oferowane są w atrakcyjnych cenach.

Liderem liczby rejestracji wśród modeli Volkswagena pozostaje Golf, którego w pierwszym półroczu przybyło aż 7.263 egzemplarze, czyli o 1.118 sztuk więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Drugie najchętniej rejestrowane nowe auto Volkswagena to Passat. Liczba rejestracji tego modelu po 6 miesiącach 2017 roku wynosi 4.368 egzemplarzy.

Po pierwszym półroczu tego roku Volkswagen zajmuje wysoką drugą pozycję w rankingu marek pod względem rejestracji nowych samochodów osobowych na REGON. Ta grupa odbiorców zarejestrowała w sumie w ciągu 6 miesięcy 2017 r. aż 18.333 nowych Volkswagenów, czyli o 3.400 więcej niż przed rokiem. Wśród odbiorców z tej grupy popularność Volkswagena wzrosła o 22,8 procenta.

„Volkswagen od lat dostarcza klientom niezawodne, bardzo bezpieczne i oszczędne samochody. Samochody wielokrotnie nagradzane za najnowsze technologie, które potrafią np. zahamować przed przeszkodą, gdy kierowca się zagapi, które przejmują kontrolę nad prowadzeniem, gdy zasłabnie, które dzięki połączeniu z internetem informują go o aktualnych utrudnieniach i niebezpieczeństwie na drodze. Klienci, którzy wybrali samochody marki Volkswagen doceniają je również za niskie koszty eksploatacji, tzn. niedrogie części i serwis. Dla wielu modeli, np. Golfa, Passata czy Tiguana oferujemy pakiet, dzięki któremu za obowiązkowe przeglądy serwisowe przez 4 lata eksploatacji zapłacimy w sumie tylko 1490 zł, w przypadku innych marek podobną kwotę można zapłacić za jednorazowy przegląd.” – powiedział Michał Szaniecki, dyrektor marketingu marki Volkswagen.

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530

Szanowni Państwo,

przypominamy, że nasz serwis czynny jest w godzinach:

pon.-pt. 7:00 - 18:00

sob. nieczynne 

schowaj
rozwiń