1553295600 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 861

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 861

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 863
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Wróć do Aktualności

2015-05-28

Volkswagen Group Polska angażuje się w pomoc dzieciom, podopiecznym Akademii Przyszłości

Poznań, 28 maja 2015 r. - Akademia Przyszłości, która jest siostrzanym projektem Szlachetnej Paczki, istnieje od 12 lat i pomogła już blisko 6000 dzieci w całej Polsce. Z okazji Dnia Dziecka spora grupa podopiecznych Akademii spędzi czas w siedzibie Volkswagen Group Polska.

Akademia Przyszłości powstała z inicjatywy księdza Jacka "Wiosny" Stryczka. Jej założeniem jest pomoc dzieciom, które są przekonane, że z niczym sobie nie poradzą. Udział w Akademii Przyszłości pomaga dzieciom zmienić to błędne przeświadczenie, a bezradność i brak motywacji przemienić w gotowość do podejmowania wyzwań, otwartość na sukcesy (porażki również) i zdolność do kreowania własnej przyszłości. W Akademii dzieci są najważniejsze, każdy wierzy w ich potencjał. Zajęcia nie polegają na doraźnej zmianie świata dziecka, aby przez chwilę poczuło się lepiej, ale na zmianie samego dziecka. Dzięki Akademii dzieci dowiadują się, jak stawiać czoła przeciwnościom losu i jak je przezwyciężać.

Dzieci, które spędzą Dzień Dziecka w siedzibie Volkswagen Group Polska same zdecydowały, że chcą odwiedzić właśnie tę firmę. Na małych uczestników czeka wiele niespodzianek przygotowanych przez organizatorów z Volkswagen Group Polska.

Podczas wizyty w siedzibie firmy, 26 podopiecznych Akademii Przyszłości z 12 szkół weźmie udział m.in. w warsztatach pt. "Samochód oczami dziecka". Po zapoznaniu się z modelami Grupy Volkswagena dzieci wskażą, co ich zdaniem powinno zmienić się w samochodach, aby były bardziej przyjazne dzieciom i zaprojektują własną linię akcesoriów; warsztaty będą prowadzone przez profesjonalnego trenera z Akademii Szkoleń VGP. Zaplanowano również czas na prezentację indywidualnych pomysłów pozostałym dzieciom - po to, aby każde dziecko mogło poczuć się ekspertem i nabierało pewności siebie podczas przedstawiania innym swoich projektów.

Wartości Akademii Przyszłości to indywidualne zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność i wzrastanie do samodzielności. Udział dzieci w takich zajęciach - jak organizowane wspólnie z Volkswagen Group Polska warsztaty - ma sprawić, by dzieci poczuły się wyjątkowe.

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530

Szanowni Państwo,

przypominamy, że nasz serwis czynny jest w godzinach:

pon.-pt. 7:00 - 18:00

sob. nieczynne 

schowaj
rozwiń