1553295600 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 861

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 861

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 863
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Wróć do Aktualności

2016-06-02

Showcar Volkswagena CES 2016 wyróżniony tytułem Interior Design of the Year Samochody Koncepcyjne


O charakterze tego modelu decydują intuicyjny system obsługi oraz nowy rodzaj wnętrza
Nagrodę przyznano w Stuttgarcie podczas Automotive Interiors Expo 2016


Poznań, 2 czerwca 2016 r. Wyznaczający trendy na przyszłość nowy rodzaj wnętrza koncepcyjnego modelu CES 2016 został uhonorowany nagrodą Interior Design of the Year . Wręczono ją w Stuttgarcie podczas targów Automotive Interiors Expo 2016 , podczas których nagradzani są najlepsi designerzy świata, a także największe innowacje i najlepsze produkty stanowiące element wyposażenia samochodowych wnętrz.

Showcar CES 2016 w fascynujący sposób prezentuje możliwości Volkswagena dotyczące przyszłych rozwiązań. Patrząc na ten projekt, możemy być pewni, że kolejne generacje technologii oraz urządzeń stosowanych we wnętrzach samochodów Volkswagena będą nas zachwycać tymi słowami Graham Johnson, dyrektor firmy organizującej targi, odpowiedzialny za Automotive Interior Awards uzasadnił decyzję jury, w którym zasiada 17 czołowych dziennikarzy z kilku krajów, zajmujących się tematyką samochodową i designem; głosują oni w sześciu kategoriach.

Na początku roku Volkswagen przedstawił w Las Vegas innowacyjny model studyjny CES 2016, dający wyobrażenie o przyszłych pojazdach elektrycznych marki. Charakterystycznym elementem koncepcyjnego auta wyznaczającego przyszłe trendy w motoryzacji jest intuicyjny system obsługi pokładowych urządzeń i multimediów oraz nowa koncepcja wnętrza. Drzwi przesuwają się automatycznie po wykonaniu odpowiedniego ruchu ręką ukazując wnętrze bardziej przypominające luksusową lożę niż kabinę samochodu. Jeśli na przykład pasażer siedzący obok kierowcy zechce porozmawiać z osobami siedzącymi z tyłu, będzie mógł po prostu odwrócić fotel. Z tyłu, na miękkiej wykładzinie znajdują się dwa klasyczne fotele oraz siedzenie umieszczone wzdłużnie do kierunku jazdy. W wewnętrznej ścianie nadwozia zainstalowano z kolei wielkoformatowy ekran o przekątnej 34 cali.

W imieniu marki Volkswagen oraz zespołu stylistów kierowanego przez głównego stylistę Klausa Bischoffa nagrodę odebrali Tomasz Bachorski, szef działu projektowania wnętrz oraz Gustav Hofmann, szef działu Interface Design.
źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530

Szanowni Państwo,

przypominamy, że nasz serwis czynny jest w godzinach:

pon.-pt. 7:00 - 18:00

sob. nieczynne 

schowaj
rozwiń