1561413600 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Wróć do Aktualności

2013-06-10

Polski finał Volkswagen Junior Masters

W sobotę i niedzielę w podpoznańskiej Opalenicy odbyły się polskie eliminacje do prestiżowego turnieju Volkswagen Junior Masters 2014. W tym roku w turnieju bierze udział 350 najlepszych młodzieżowych drużyn na całym świecie. To 5.000 młodych piłkarzy, którzy walczą o udział w wielkim światowym finale, który rozegrany zostanie w przyszłym roku w Rzymie. W zawodach udział biorą zawodnicy w wieku 11 i 12 lat.

Volkswagen Junior Masters jest wydarzeniem o międzynarodowej randze, organizowanym pod patronatem Volkswagena od 1999 roku. Finały odbywają się na czterech kontynentach, za każdym razem w innym kraju. Niezależnie od tego gdzie mają miejsce rozgrywki, zawsze obowiązują te same zasady gry, zgodne z regulacjami FIFA.

"Volkswagen od wielu lat wspiera sport oraz młode talenty. Z dużą radością obserwowałem olbrzymie zaangażowanie i wolę walki młodych zawodników. Na boisku, na którym rozegrano finałowe mecze polskich eliminacji Volkswagen Junior Masters, podczas Euro 2012 trenowali Cristiano Ronaldo, Nani i Pepe. Nie mam wątpliwości, że wielu młodych zawodników uczestniczących w turnieju Volkswagena, w przyszłości odniesie wielkie sukcesy, podobnie jak gwiazdy portugalskiej reprezentacji." - powiedział Wojciech Tomaszkiewicz, dyrektor marki Volkswagen podczas ceremonii wręczenia medali.

W polskiej edycji wzięło udział 16 drużyn z rocznika 2001 - 2003: Arka Gdynia, Zawisza Bydgoszcz, Korona Kielce, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Wisła Kraków, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Cracovia Kraków, GKS Bełchatów, Warta Poznań, Ruch Chorzów, Polonia Warszawa, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin oraz Lechia Gdańsk. Mecze rozegrane zostały na terenach należących do Hotelu Remes, który był centrum pobytowym reprezentacji Portugalii podczas Euro 2012.

Turniej wygrała drużyna Lecha Poznań - po emocjonującym finale, w którym pokonała Ruch Chorzów 6:1. Lech Poznań będzie reprezentować Polskę podczas Światowego Finału w Rzymie, który odbędzie się w 2014 r.

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530