1561413600 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Wróć do Aktualności

2013-11-14

Golf otrzymał "Złotą Kierownicę 2013"

Popularne auto, które dało nazwę klasie samochodów - klasie Golfa, otrzymało "Złotą Kierownicę 2013". Volkswagen otrzymał po raz kolejny jedno z najważniejszych motoryzacyjnych wyróżnień roku. Nagrodę odebrał wczoraj wieczorem w Berlinie dr Heinz-Jakob Neußer, Członek Zarządu marki Volkswagen ds. Rozwoju. Ponadto Volkswagen zdobył Złotą Kierownicę dla Reklamy za kampanię poprzedzającą wprowadzenie na rynek nowego Golfa. Nagroda została wręczona Christianowi Klinglerowi, Członkowi Zarządu koncernu Volkswagen i marki Volkswagen ds. Sprzedaży i Marketingu.

Prestiżowym, międzynarodowym wyróżnieniem "Złota Kierownica", przyznawanym przez AUTO BILD i BILD AM SONNTAG nagrodzone zostały po raz trzydziesty ósmy najlepsze motoryzacyjne nowości roku. O przyznaniu nagrody zadecydowało ponad 200 tysięcy czytelników oraz jury składające się z dziennikarzy motoryzacyjnych, inżynierów, kierowców sportowych, designerów i sławnych osób. Golf w kategorii małych i kompaktowych samochodów zdecydowanie pokonał wszystkich konkurentów.

"To ponowne wyróżnienie jest dla nas motywacją i jednocześnie potwierdzeniem. Golf jest i pozostaje bestsellerem wyprodukowanym dotychczas w ponad 30 milionach egzemplarzy. Jesteśmy pewni, że dzięki bogatej ofercie jednostek napędowych i wariantów nadwozia Golf także w następnych latach będzie doskonale przygotowany na potrzeby rynku" - powiedział Neußer odbierając nagrodę.

Na gali wręczono także "Złotą Kierownicę dla Reklamy". Otrzymała ją kampania reklamowa Volkswagena "Golf. Das Auto." Proces wyboru najlepszej kampanii przebiegał wieloetapowo poprzez publiczne głosowanie internetowe na stronie Bild.de i Autobild.de oraz ocenę jedenastoosobowego jury, składającego się z przedstawicieli branży reklamowej, agencji medialnych oraz instytucji specjalizujących się w badaniu rynku. Nagrodę odebrał Christian Klingler, Członek Zarządu koncernu Volkswagen i marki Volkswagen ds. Sprzedaży i Marketingu.

"Reklama powinna poruszać - przez autentyczne, ludzkie, sympatyczne i jasne przesłanie. Cieszę się, że udało nam się to osiągnąć w tej kampanii i że przemówiła ona nie tylko do jurorów i większości czytelników, lecz przede wszystkim do nabywców nowego Golfa" - podsumował Klingler odbierając Złotą Kierownicę dla Reklamy.

Oprócz wymienionej Złotej Kierownicy, siódma generacja Golfa zdobyła już liczne inne wyróżnienia, w tym dwa najważniejsze: "Car of the Year 2013" i "World Car of the Year 2013".

Obok nagrodzonej wersji hatchback (trzy- i pięciodrzwiowej), Golf jest dostępny także jako kombi. W przyszłym roku ofertę poszerzy Golf Sportsvan - nowoczesny kompaktowy van. Również różnorodność oferowanych napędów jest duża: Golf jest dostępny z silnikami benzynowymi (TSI), wysokoprężnymi (TDI) oraz na gaz ziemny (TGI). W 2014 roku dołączy do nich Golf Plug-In Hybrid oraz e-Golf.

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530