1561413600 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Wróć do Aktualności

2015-04-27

Marki - Volkswagen oraz Volkswagen Samochody Użytkowe nagrodzone
w plebiscycie Fleet Awards Polska 2015

- Volkswagen Passat Limousine zwycięża w kategorii "Samochód dla pracownika - segment D"
- Volkswagen Touareg najlepszym autem w segmencie "Duży SUV/crossover"
- Volkswagen Crafter uznany za najlepszy "Duży samochód dostawczy"
- Program Volkswagen SERVICE PRO nagrodzony w kategorii "Obsługa Posprzedażna"

Poznań, 27 kwietnia 2015 r. - w tegorocznej edycji plebiscytu Fleet Awards Polska o tytuł najlepszego samochodu flotowego zmagało się aż 85 aut, podzielonych na 16 kategorii. O wyborze zwycięzców zdecydowały Wielki Test Flotowy i głosowanie Internautów.

W plebiscycie Fleet Awards Polska nagradzane są nie tylko najlepsze flotowe samochody w poszczególnych kategoriach, ale również najlepsze flotowe produkty i usługi. Nagrody w plebiscycie cieszą się ogromnym uznaniem wśród fleet managerów i przedstawicieli - producentów i importerów samochodów oraz firm usługowych. Plebiscyt składa się z dwóch etapów - Wielkiego Testu Flotowego, w którym biorą udział wszystkie nominowane samochody i z głosowania Internautów. Tegoroczna edycja plebiscytu Fleet Awards Polska została przeprowadzona w zmienionej formule w porównaniu z wcześniejszymi. Wielki Test Flotowy po raz pierwszy zorganizowano na terenie Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu. W skład jury weszło aż 150 fleet managerów z całego kraju.

Volkswagen Passat - seryjny zwycięzca

Po Polo i Golfie, Passat to kolejny model Volkswagena, który zdobył prestiżowy tytuł europejskiego samochodu roku - Car of the Year 2015. Tytuł "Car of the Year" to najstarsze i najbardziej renomowane wyróżnienie dla samochodu w Europie.

Nowy Passat, we wszystkich swoich wersjach, należy do najpopularniejszych na świecie samochodów średniej klasy. Jest ceniony zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez właścicieli małych i dużych firm. Aktualna, ósma generacja tego bestsellera jest jednym z najbardziej innowacyjnych samochodów w swojej klasie. Dzięki nowoczesnej konstrukcji jego nadwozie ma znacznie bardziej dynamiczne proporcje (za sprawą, między innymi, mniejszej wysokości, większego rozstawu kół i krótszych zwisów). Chociaż długość samochodu się nie zmieniła, znacznie wzrosła ilość miejsca we wnętrzu.

Jednocześnie, Passata ósmej generacji wyposażono w najnowocześniejsze urządzenia - są wśród nich Active Info Display (cyfrowe zegary), Head-up Display, Rear Seat Entertainment umożliwiający korzystanie z aplikacji, system Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście i rozpoznający obecność przechodniów oraz inne nowości na światową skalę - np. Emergency Assist (zatrzymuje samochód w przypadku gdy kierowca zasłabnie), Trailer Assist (ułatwia manewrowanie autem z przyczepą) oraz asystent jazdy w korku. Nowy Passat może być wyposażany w jeden z dziesięciu turbodoładowanych silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa - zarówno benzynowych, jak i Diesla; ich moc sięga od 88 kW/120 KM do 260 kW/280 KM.

Volkswagen Touareg - jedyny w swoim rodzaju

Touareg łączy w sobie komfort SUV-a klasy wyższej z możliwościami pokonywania bezdroży typowymi dla samochodów terenowych. Takie połączenie wysokiej klasy auta typu Sport Utility Vehicle, a jednocześnie wytrzymałego samochodu terenowego, którym można objechać świat dookoła, sprawia, że napędzany na cztery koła Touareg jest autem jedynym w swoim rodzaju. W minionym roku Volkswagen poddał modyfikacjom jego nadwozie i wprowadził udoskonalenia techniczne we wszystkich dziedzinach.

Nowego Touarega charakteryzują dynamiczna stylistyka przodu i tyłu karoserii, nowe systemy wspomagające - m.in. seryjny system automatycznego hamowania po kolizji i nowa generacja automatycznego tempomatu ACC, usługi online, znacznie oszczędniejsze i w niektórych przypadkach mocniejsze silniki V6 TDI z katalizatorem SCR, spełniające normę Euro 6 oraz udoskonalona konstrukcja zawieszenia.

Volkswagen Crafter - wyróżniony w raporcie niezawodności DEKRA 2015

Crafter to największy samochód użytkowy Volkswagena, dostępny w ogromnej liczbie wersji podwozia i rodzajów zabudowy nadwozia. Jak na auto dostawcze, Crafter wyróżnia się znakomitą ergonomią i funkcjonalnością kabiny oraz dynamicznymi i oszczędnymi silnikami TDI. Volkswagen Crafter, jako jedyny samochód w segmencie dużych aut dostawczych, jest objęty 3-letnią bezpłatną gwarancją producenta.

Już pod koniec 2016 roku następca obecnego Craftera będzie produkowany w Polsce w nowej fabryce Volkswagena, która powstaje w okolicach Wrześni. Zakład produkcyjny będzie miał powierzchnię ok. 220 hektarów i zapewni blisko 3000 nowych miejsc pracy.

SERVICE PRO - atrakcyjna oferta serwisowa dla starszych użytkowych Volkswagenów

Program SERVICE PRO ma na celu zachęcenie użytkowników 5-letnich lub starszych samochodów marki Volkswagen Samochody Użytkowe do korzystania z oferty serwisowej autoryzowanych Partnerów Serwisowych. Udział w programie gwarantuje rabat na części, którego wysokość jest uzależniona od wieku samochodu oraz zapewnia preferencyjną stawkę roboczogodziny.

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530