1561413600 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Wróć do Aktualności

2013-08-28

Elektryzujące stoisko Volkswagena podczas IAA 2013

- 53 pojazdy na 8.893 m2 powierzchni stoiska
- Najważniejsze tematy: e-mobilność, 4MOTION, WRC

Poznań, 28 sierpnia 2013 r. - Marka Volkswagen zaprezentuje się w dniach 12 - 22 września podczas 65. Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej (IAA) we Frankfurcie nad Menem na stoisku wystawienniczym liczącym niemal 9.000 metrów kwadratowych. Punktem kulminacyjnym będą światowe premiery e-Golfa, nowego Golfa R oraz jeszcze jednego modelu. W centrum prezentacji będą znajdować się obok "Think Blue." tematy takie jak 4MOTION (napęd na wszystkie koła) i WRC (World Rally Championship).

Dominującym tematem będzie "Electrifying". Nie chodzi tutaj jednak wyłącznie o temat e-mobilności, który będzie prezentowany we Frankfurcie między innymi poprzez modele e-Golfa, e-up! oraz XL1, jak i poprzez liczne eksponaty i inscenizacje. Również wystrój stoiska, filmy, elementy pokazu i gadżety reklamowe nawiązują do motywu "Elektryzacji" i powinny oddziaływać emocjonalnie na odwiedzających.

Architektonicznym sercem stoiska wystawienniczego, które zostało urządzone w konwencji "Cloud-Design", stanowi główna scena z ekranem LED o powierzchni 61 metrów kwadratowych. Wzdłuż ekspozycji modeli Volkswagena, które z uwagi na ich napęd są szczególnie ekonomiczne, prowadzi szlak Think Blue. Ściana innowacji dostarczy odwiedzającym cennych informacji dot. zastosowanych w samochodach technologii.

Volkswagen na swoim stoisku zorganizuje w tym roku dodatkowe, wyjątkowe show. Holenderski artysta - kreator innowacyjności Anouk Wipprecht zaprojektował specjalnie na targi kolekcję mody (Fashion Tech), która jest wyjątkowa nie tylko z uwagi na swój design, ale w szczególności z powodu technicznych możliwości interakcji z odwiedzającymi i otoczeniem.

Na stworzenie stoiska targowego zużyto w sumie 150 ton stali. Planowanie i projektowanie rozpoczęto 11 miesięcy temu, stoisko budowane będzie przez 24 dni pracy, wykorzystanych zostanie ponad 2.300 lamp, dla których zostało położonych około 90 kilometrów kabli.

Dane i fakty dotyczące stoiska Volkswagena na IAA 2013

- Miejsce: Tereny targowe Frankfurt, hala 3.0
- Powierzchnia stoiska: 8.893 m2
- Długość i szerokość stoiska: 114,50 x 78,00 metrów
- Początek budowy: 14.08.2013
- Czas budowy stoiska: 24 dni
- Zabudowana przestrzeń: 15.500 m3
- Wysokość fasady: do 7,50 m
- Podłoga szklana: ok. 6.000 m2
- Wykładzina: 2.125 m2
- Całkowita ilość lamp: ok. 2350 o całkowitej mocy 1,7 megawatów, długość kabli ok. 90 km
- Powierzchnia ekranów LED: ponad 140 m2, w tym duży ekran LED o powierzchni 61 m2 na głównej scenie
- Samochody: 53
- Liczba organizatorów i hostess: ok. 140
- Okres planowania: 11 miesięcy
- Architekci/kreatorzy: 18
- Architektoniczne główne atrakcje: fasada Cloud, ściana innowacji, główna scena

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530