1566252000 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Wróć do Aktualności

2013-05-07

Cztery modele Volkswagena nagrodzone podczas gali Fleet Derby

Poznań, 7 maja 2013 r. - Podczas gali FLEET DERBY 2013 w ramach flotowego testu samochodowego nagrodzono cztery modele Volkswagena: Golfa 7, Passata, Caddy oraz Transportera. Samochody te zostały wybrane przez ekspertów z branży jako najlepsze auta flotowe w swoich klasach. Żadna inna marka nie otrzymała aż tylu wyróżnień dla swoich modeli.

Ponad 80 samochodów flotowych zostało zgłoszonych do testu Fleet Derby, który odbył się na terenie Autodromu Automobilklubu Polski Warszawa - Bemowo. Wszystkie auta przyporządkowano do 16 kategorii, najlepsze w swoich kategoriach wybierało jury, składające się ze 108 specjalistów z branży, wybitnych dziennikarzy motoryzacyjnych, przedstawicieli takich instytucji jak PSM, ITS, Automobilklub Polski, czy ZPL, PIM oraz PZPM. Większość oceniających stanowili jednak przedstawiciele firm zrzeszonych w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz doświadczeni fleet managerowie. Organizatorem eventu był wydawca magazynu Fleet - firma Fleet Meetings.

Marka Volkswagen zdecydowanie wyróżniała się w plebiscycie, jako jedyna otrzymała kilka nagród. Najlepszym samochodem flotowym segmentu C wybrano nowego Golfa, a segmentu D - Passata. Wśród samochodów użytkowych triumfowały Caddy w segmencie małych samochodów dostawczych oraz Transporter w segmencie samochodów dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 2,8 tony.

"Bardzo nas cieszą przyznane nagrody, gdyż świadczą o dużym zaufaniu jakim branża flotowa obdarzyła markę Volkswagen oraz o świetnych, przystosowanych do rynku i oczekiwań klientów naszych samochodach. Warto zwrócić uwagę na Golfa, najnowszy model w ofercie Volkswagena. Golf otrzymał w tym roku już kilkanaście tytułów, między innymi te najważniejsze Car of the Year oraz World Car of the Year 2013, bardzo ważnym uzupełnieniem jest nagroda przyznana przez ekspertów branży flotowej." - powiedział odbierający nagrody Paweł Miron, Regionalny Kierownik Sprzedaży marki Samochody Osobowe Volkswagen.

Jako reprezentant marki Volkswagen Samochody Użytkowe nagrody odebrał Wojciech Balcerek, Regionalny Kierownik Sprzedaży - "Nagrody dla naszych samochodów to dowód ich jakości, niezawodności oraz dopasowania do potrzeb biznesowych. Z naszego portfolio modeli Caddy jest najczęściej wybieranym samochodem flotowym. Jedyne miejsce na świecie, gdzie produkuje się Caddy to Polska, a dokładnie podpoznański Antoninek. Tym bardziej cieszy fakt, że środowisko managerów parków samochodów firmowych doceniło właśnie samochód z Polski. Volkswagen Transporter to samochód legenda. Ponad 60 letnia tradycja niezawodności, wszechstronności, jakości mówi sama za siebie."

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te są niewłaściwe. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530

Szanowni Państwo,


w dniu 16 sierpnia 2019 (piątek) salon będzie czynny do godziny 14:00.

Przepraszamy za utrudnienia.   

schowaj
rozwiń