1566252000 vs 1434232800 page:aktualnosci
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 913

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 915
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Wróć do Aktualności

2014-08-08

Beetle Sunshinetour 2014

- 15 sierpnia rozpocznie się jubileuszowy zlot na który zgłosiło się już niemal 400 Garbusów trzech generacji
- Największe europejskie spotkanie Garbusów świętuje 10 rocznicę
- 3-dniowe spotkanie fanów na plaży w Travemünde z muzyką na żywo

Niebawem rozpocznie się Beetle Sunshinetour - największe spotkanie samochodów Volkswagen Beetle, New Beetle i Garbusów w Europie. Po raz dziesiąty spotkają się fani tych pojazdów na plaży morza Bałtyckiego, by wziąć udział w dużej imprezie poświęconej Volkswagenowi Beetle. W tym roku w zlocie weźmie udział gwiazda niemieckiego programu "Voice of Germany", Ole "Soul" Feddersen w duecie z Nathalie Dorra oraz zespołem. Zaprezentują oni specjalnie skomponowany utwór z okazji Sunshinetour.

Spotkanie fanów na plaży w Travemünde z roku na rok jest coraz bardziej znane i większe. W tym roku pojawi się około 400 samochodów oraz niemal 4.000 widzów. Aby każdy z niepowtarzalnych Volkswagenów znalazł dla siebie miejsce, zlot rozpocznie się tym razem na lotnisku w Lubece. Punkt końcowy parady pojazdów to Brügmanngarten w Travemünde. Oprócz muzyki na żywo granej przez zespoły Urban Beach, Projekt Caramba oraz DJa, wystąpi w tym roku ponownie Ole Feddersen z zespołem. Ole oraz Nathalie Dorra są członkami zespołu "Panik Familie" Udo Lindenberga; brali oni m.in. udział w programie "MTV Unplugged Udo Lindenberg - Live z Hotelu Atlantic".

Jednak faktycznymi gwiazdami imprezy są fani oraz ich kultowe pojazdy. Spośród setek obecnych Volkswagenów, z których najstarsze mają 60 lat, w ramach prywatnie zorganizowanej imprezy wybrany zostanie najładniejszy "plażowy Garbus". Oprócz przebrań uczestników do specyfiki Sunshinetour należą także przebrania samochodów. Czy przebranie jest błyszczące, czy wykonane szydełkiem, w stylu rockandrollowym, czy plażowym - każdy styl jest dozwolony. Najbardziej oryginalne przebranie zdobędzie trofeum zwycięzcy.

"Zawsze mnie to fascynuje, gdy widzę, ile kreatywności oraz zaangażowania wkładają uczestnicy w stworzenie niepowtarzalnego wyglądu swoich pojazdów" - mówi Gaby Kraft, organizatorka imprezy.

Volkswagen jest partnerem imprezy od roku 2005 i także w weekend od 15 do 17 sierpnia będzie w niej uczestniczył, prezentując podczas tego spotkania szczególne pojazdy. Będzie więc można zobaczyć Beetle Dune, pojazd studyjny Beetle w wersji crossowej oraz Beetle Cabrio Karmann. Szczególnie ciekawym egzemplarzem będzie Rallycross Beetle GRC. Samochód ten, z silnikiem o mocy 544 KM oraz napędem na 4 koła, został opracowany przy współpracy z Andretti Autosport na potrzeby amerykańskiej klasy wyścigowej GRC. W dniach 19-20 września zadebiutuje on na wyścigach w Los Angeles. To wyścigowe auto potrzebuje jedynie 2,1 sekundy by rozpędzić się do prędkości 100 km/h. Także firmy Volkswagen ® GmbH oraz Volkswagen Zubehör będą obecne na imprezie, prezentując aktualne kolekcje gadżetów i akcesoriów.

Na stronie www.beetle-sunshinetour.de dostępny jest szczegółowy program spotkania, które rozpocznie się w piątek, 15 sierpnia o godz. 18:00 na polach Brügmanngarten w Travemünde.

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530

Szanowni Państwo,


w dniu 16 sierpnia 2019 (piątek) salon będzie czynny do godziny 14:00.

Przepraszamy za utrudnienia.   

schowaj
rozwiń